Кращі волейболістки Приморської громади живуть в Орлівці

Оксана Звягина

7.04.21 | 13:15
Поделиться ссылкой:

Днями з ініціативи відділу освіти Приморської міської ради і Приморської ДЮСШ відбулися змагання з волейболу серед дівчат, учнів шкіл Приморської громади. Сім шкільних команд були розподілені згідно з жеребкуванням, на дві групи. В ході зустрічей команд за коловою системою, в кожній групі окремо, були визначені переможці, які посіли перші та другі місця, і які в стикових матчах між собою боролися за 1-2 і 3-4 місця. В ході зустрічі волейбольних команд за 3-4 місця, команда Інзівської школи переграла команду КЗ «Гімназія № 2 м Приморськ» з рахунком 2:0 і завоювала 3 місце. Не менш цікавою і запеклою виявилася зустріч волейбольних команд за 1-2 місце між Преславською гімназією ім. академіка Державіна і Орлівською школою. У підсумку фортуна посміхнулася команді з села Орлівка, яка і стала переможцем волейбольних змагань. Переможці турніру і призери отримали грамоти та медалі. А всі учасники, які не потрапили до ряду переможців отримали грамоти за активну участь в змаганнях і за волю до перемоги.